VII Studenckie Sympozjum Naukowe WSR „Nowe technologie w fizjoterapii „

VII Studenckie Sympozjum Naukowe WSR „Nowe technologie w fizjoterapii „

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VII edycji Studenckiego Sympozjum Naukowego WSR pt. „Nowe technologie w fizjoterapii. „, które odbędzie się 1 kwietnia 2020 w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie

𝑺𝒚𝒎𝒑𝒐𝒛𝒋𝒖𝒎 𝒂𝒅𝒓𝒆𝒔𝒐𝒘𝒂𝒏𝒆 𝒋𝒆𝒔𝒕 𝒅𝒐 𝒔𝒕𝒖𝒅𝒆𝒏𝒕𝒐́𝒘 𝒑𝒊𝒆𝒓𝒘𝒔𝒛𝒆𝒈𝒐, 𝒋𝒂𝒌 𝒓𝒐́𝒘𝒏𝒊𝒆ż 𝒅𝒓𝒖𝒈𝒊𝒆𝒈𝒐 𝒔𝒕𝒐𝒑𝒏𝒊𝒂 𝒌𝒊𝒆𝒓𝒖𝒏𝒌𝒐́𝒘 𝒛𝒘𝒊ą𝒛𝒂𝒏𝒚𝒄𝒉 𝒛 𝒇𝒊𝒛𝒋𝒐𝒕𝒆𝒓𝒂𝒑𝒊ą 𝒐𝒓𝒂𝒛 𝒘𝒔𝒛𝒚𝒔𝒕𝒌𝒊𝒄𝒉 𝒐𝒔𝒐́𝒃 𝒛𝒂𝒊𝒏𝒕𝒆𝒓𝒆𝒔𝒐𝒘𝒂𝒏𝒚𝒄𝒉 𝒑𝒐𝒘𝒚ż𝒔𝒛ą 𝒕𝒆𝒎𝒂𝒕𝒚𝒌ą.

Medycyna jest jedną z najszybciej i najprężniej rozwijających się nauk. Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii medycznych człowiek może dysponować coraz to skuteczniejszymi metodami diagnostycznymi oraz formami terapii co stwarza pacjentom większe szanse na powrót do zdrowia, pełnej aktywności społecznej i zawodowej.

Jak w tej sytuacji wyglądać będzie przyszłość fizjoterapii? Celem proponowanego sympozjum jest próba poszukiwania odpowiedzi na powyższe – i inne – pytania. Pragniemy, aby była to debata naukowa stanowiąca podstawę do rozważań nad możliwościami wykorzystania nowych technologii w pracy codziennej fizjoterapeuty.

Podobnie jak w poprzednich latach Rektor WSR objął honorowym patronatem to wydarzenie.

W tej edycji również odbędzie się KONKURS NA NAJLEPSZY REFERAT, do wygrania atrakcyjne nagrody!

Udział w sympozjum jest bezpłatny!

Więcej szczegółów: https://sympozjumstudenckiewsr.pl/

ZAPISY:  https://sympozjumstudenckiewsr.pl/rejestracja/

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/484910942226735/

1200x628_v2 Sympozjum2020_zapisz się

No comments yet.

No one have left a comment for this post yet!

Leave a comment