VII Studenckie Sympozjum Naukowe WSR „Nowe technologie w fizjoterapii „

VII Studenckie Sympozjum Naukowe WSR „Nowe technologie w fizjoterapii „

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VII edycji Studenckiego Sympozjum Naukowego WSR pt. „Nowe technologie w fizjoterapii. „, które odbędzie się 1 kwietnia 2020 w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie

????????? ?????????? ???? ?? ????????́? ??????????, ??? ??́????ż ???????? ??????? ????????́? ???ą?????? ? ???????????ą ???? ?????????? ???́? ???????????????? ????ż??ą ???????ą.

Medycyna jest jedną z najszybciej i najprężniej rozwijających się nauk. Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii medycznych człowiek może dysponować coraz to skuteczniejszymi metodami diagnostycznymi oraz formami terapii co stwarza pacjentom większe szanse na powrót do zdrowia, pełnej aktywności społecznej i zawodowej.

Jak w tej sytuacji wyglądać będzie przyszłość fizjoterapii? Celem proponowanego sympozjum jest próba poszukiwania odpowiedzi na powyższe – i inne – pytania. Pragniemy, aby była to debata naukowa stanowiąca podstawę do rozważań nad możliwościami wykorzystania nowych technologii w pracy codziennej fizjoterapeuty.

Podobnie jak w poprzednich latach Rektor WSR objął honorowym patronatem to wydarzenie.

W tej edycji również odbędzie się KONKURS NA NAJLEPSZY REFERAT, do wygrania atrakcyjne nagrody!

Udział w sympozjum jest bezpłatny!

Więcej szczegółów: https://sympozjumstudenckiewsr.pl/

ZAPISY:  https://sympozjumstudenckiewsr.pl/rejestracja/

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/484910942226735/

1200x628_v2 Sympozjum2020_zapisz się

No comments yet.

No one have left a comment for this post yet!

Leave a comment