Fizjopostanowienia noworoczne

Fizjopostanowienia noworoczne

Końcówka grudnia sprzyja każdemu by podsumować miniony rok, a także żeby poczynić postanowienia na kolejny. W naszym nie zabrakło fizjopostanowień, które są nieodłącznym elementem co roku. Wiecie jakie wypunktowaliśmy?

Przede wszystkim chcemy rozwijać się dalej i dalej i dalej. W tej chwili dokształcamy się na studiach podyplomowych z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich. Chłonięcie maksimum wiedzy i natychmiastowe jej przekładanie na pracę praktyczną  z pacjentem z dobrymi efektami, to to czego sobie życzymy.

Kolejnym punktem, który czasem ciężko zrealizować jest godzina dziennie dla siebie – sam na sam z książką czy też nowinkami fizjoterapeutycznymi. W końcu fizjopółka nieustannie zapełnia się, brakuje tylko regularności w przyswajaniu. No i anatomia. Jej nigdy nie jest za wiele. Jak powiedział Still „Zaczynasz od  anatomii i kończysz na anatomii. Wiedza z zakresu anatomii jest wszystkim czego chcesz i czego potrzebujesz”. W związku z tym planujemy specjalne wydarzenie w Nowym Roku, gdzie będziemy robić powtórki 🙂

http://myfootpath.com/

http://myfootpath.com/

Postanowienie związane z pracą zawodową to także dalsza praca nad blogiem – regularność w pisaniu postów, jednocześnie nie tracąc poziomu, który osiągnęliśmy. Chcemy w przyszłym roku przygotować dla Was kilka nowych recenzji. Co ciekawe-niektóre są już w trakcie 😉 Oby wszystko szło zgodnie z planem i bez opóźnień czasowych. Chcielibyśmy jeszcze popracować nad nowym wyglądem strony, ale to już raczej w drugiej połowie Nowego Roku.

Nie może zabraknąć również punktu dotyczącego naszej nieszczęsnej Ustawy o zawodzie. Życzymy i sobie i Wam, żeby ten ferelny PTFprojekt nie przeszedł.

Poza tym chcemy w końcu nauczyć się robić szpagat 🙂 Trzeba zacząć solidną pracę nad sobą. Ktoś się dołączy? Kilka wskazówek znajdziecie tutaj: https://pracowniafizjoteka.pl/rozciaganie-szpagatu/ . Już wkrótce organizujemy wspólne wydarzenie! W grupie siła 🙂images
Poza rozciąganiem do szpagatu planujemy rozpoczęcie zabawy z TRX. Najpierw czeka nas zakup, a później będzie można już tylko korzystać.

http://fitnesscampasia.com/trx-2/

http://fitnesscampasia.com/trx-2/

Na koniec żartobliwie: męska część Fizjoteki podpowiada, że dodatkowym postanowieniem jest przeznaczenie odłożonej gotówki na kurs, zamiast na Play Station 😉

Czekamy na Wasze postanowienia w komentarzach 🙂

1293475643_by_Eliada_600

No comments yet.

No one have left a comment for this post yet!

Leave a comment